Steilene tredagers – resultater 2016

150 150 Rune Wallner

 

Sailwave results for Steilene tredagers at Nesodden seilforening – Steilene 2016

Nesodden seilforening – Steilene tredagers 2016

Results are provisional as of 22:32 on May 19, 2016

Tredagers 2016 Fleet

Sailed: 7, Discards: 0, To count: 7, Rating system: LYS, Entries: 13, Scoring system: Appendix A
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName LYS race 1 Race 2Rase 2 Race 3Race 3 Race 4 Race 5Race 5 Race 6Race 6 Race 7Race 7 Total Nett
1st Tredagers 2016 Wasabi First 35 13990 Henning Føsker 0.9278 2.0 1.0 2.0 1.0 8.0 1.0 1.0 16.0 16.0
2nd Tredagers 2016 Morild Elan 37 11956 Olav Mork Bjørnås 0.9586 4.0 7.0 3.0 6.0 3.0 2.0 2.0 27.0 27.0
3rd Tredagers 2016 Xmeralda II XC 42 14939 Colin Bevan 0.955 1.0 5.0 6.0 3.0 4.0 3.0 14.0 DNF 36.0 36.0
4th Tredagers 2016 Francine Wauquiez Pilot Saloon 47 11716 Trygve Thøgersen 0.930 3.0 3.0 9.0 5.0 1.0 6.0 14.0 DNF 41.0 41.0
5th Tredagers 2016 XO XC 38 15403 Stein Ødegård 0.9355 5.0 2.0 1.0 7.0 5.0 10.0 14.0 DNF 44.0 44.0
6th Tredagers 2016 BaseCamp Bavaria 40 cr 13052 Sigurd Parmann 0.925 8.0 6.0 7.0 2.0 2.0 8.0 14.0 DNF 47.0 47.0
7th Tredagers 2016 Carmencita Bavaria 37 cr 11841 Svein Søderlund 0.913 6.0 4.0 4.0 9.0 7.0 5.0 14.0 DNF 49.0 49.0
8th Tredagers 2016 LeMer Bavaria 37 cr 13868 Rune Wallner 0.913 7.0 8.0 5.0 8.0 6.0 7.0 14.0 DNF 55.0 55.0
9th Tredagers 2016 X Red Dingo X-yacht 342 9282 Line Katrin Rødseth 0.8980 9.0 9.0 8.0 10.0 9.0 4.0 14.0 DNF 63.0 63.0
10th Tredagers 2016 Milla Delphia 37 14568 Rune Holte 0.925 10.0 11.0 10.0 4.0 10.0 9.0 14.0 DNF 68.0 68.0
11th Tredagers 2016 Capella Sun Odyssey 409 14848 Tore Kristiansen 0.938 11.0 10.0 11.0 11.0 11.0 11.0 14.0 DNF 79.0 79.0
12th Tredagers 2016 Fri Jeanneau SU 35 11180 Lars Sørbø 0.928 14.0 DNF 14.0 DNF 14.0 DNS 14.0 DNS 14.0 DNS 14.0 DNS 14.0 DNS 98.0 98.0
12th Tredagers 2016 Carpe Diem Hanse 400 15069 HaraldWetlesen 1.025 14.0 DNS 14.0 DNS 14.0 DNS 14.0 DNS 14.0 DNS 14.0 DNS 14.0 DNS 98.0 98.0

race 1

Start: Start 1, Finishes: Place, Time: 11:00:00
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Tredagers 2016 Xmeralda II XC 42 14939 Colin Bevan 0.955 11:00:00 11.55.07 0:55:07 0:52:38 1.0
2 Tredagers 2016 Wasabi First 35 13990 Henning Føsker 0.9278 11:00:00 12.03.00 1:03:00 0:58:27 2.0
3 Tredagers 2016 Francine Wauquiez Pilot Saloon 47 11716 Trygve Thøgersen 0.930 11:00:00 12.03.28 1:03:28 0:59:01 3.0
4 Tredagers 2016 Morild Elan 37 11956 Olav Mork Bjørnås 0.9586 11:00:00 12.01.40 1:01:40 0:59:07 4.0
5 Tredagers 2016 XO XC 38 15403 Stein Ødegård 0.9355 11:00:00 12.04.10 1:04:10 1:00:02 5.0
6 Tredagers 2016 Carmencita Bavaria 37 cr 11841 Svein Søderlund 0.913 11:00:00 12.06.20 1:06:20 1:00:34 6.0
7 Tredagers 2016 LeMer Bavaria 37 cr 13868 Rune Wallner 0.913 11:00:00 12.07.00 1:07:00 1:01:10 7.0
8 Tredagers 2016 BaseCamp Bavaria 40 cr 13052 Sigurd Parmann 0.925 11:00:00 12.09.00 1:09:00 1:03:50 8.0
9 Tredagers 2016 X Red Dingo X-yacht 342 9282 Line Katrin Rødseth 0.8980 11:00:00 12.12.17 1:12:17 1:04:55 9.0
10 Tredagers 2016 Milla Delphia 37 14568 Rune Holte 0.925 11:00:00 12.14.32 1:14:32 1:08:57 10.0
11 Tredagers 2016 Capella Sun Odyssey 409 14848 Tore Kristiansen 0.938 11:00:00 12.21.15 1:21:15 1:16:13 11.0
12 Tredagers 2016 Fri Jeanneau SU 35 11180 Lars Sørbø 0.928 11:00:00 DNF 14.0
12 Tredagers 2016 Carpe Diem Hanse 400 15069 HaraldWetlesen 1.025 DNS DNS 14.0

Race 2

Start: Rase 2, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Tredagers 2016 Wasabi First 35 13990 Henning Føsker 0.9278 12.03.00 12.46.00 0.43.00 0.39.54 1.0
2 Tredagers 2016 XO XC 38 15403 Stein Ødegård 0.9355 12.04.10 12.47.47 0.43.37 0.40.48 2.0
3 Tredagers 2016 Francine Wauquiez Pilot Saloon 47 11716 Trygve Thøgersen 0.930 12.03.28 12.49.01 0.45.33 0.42.22 3.0
4 Tredagers 2016 Carmencita Bavaria 37 cr 11841 Svein Søderlund 0.913 12.06.20 12.52.45 0.46.25 0.42.23 4.0
5 Tredagers 2016 Xmeralda II XC 42 14939 Colin Bevan 0.955 11.55.07 12.39.35 0.44.28 0.42.28 5.0
6 Tredagers 2016 BaseCamp Bavaria 40 cr 13052 Sigurd Parmann 0.925 12.09.00 12.55.30 0.46.30 0.43.01 6.0
7 Tredagers 2016 Morild Elan 37 11956 Olav Mork Bjørnås 0.9586 12.01.40 12.48.30 0.46.50 0.44.54 7.0
8 Tredagers 2016 LeMer Bavaria 37 cr 13868 Rune Wallner 0.913 12.07.00 12.57.00 0.50.00 0.45.39 8.0
9 Tredagers 2016 X Red Dingo X-yacht 342 9282 Line Katrin Rødseth 0.8980 12.12.17 13.07.38 0.55.21 0.49.42 9.0
10 Tredagers 2016 Capella Sun Odyssey 409 14848 Tore Kristiansen 0.938 12.21.15 13.14.50 0.53.35 0.50.16 10.0
11 Tredagers 2016 Milla Delphia 37 14568 Rune Holte 0.925 11.14.32 13.08.38 1.54.06 1.45.33 11.0
12 Tredagers 2016 Fri Jeanneau SU 35 11180 Lars Sørbø 0.928 DNF 14.0
12 Tredagers 2016 Carpe Diem Hanse 400 15069 HaraldWetlesen 1.025 DNS 14.0

Race 3

Start: Race 3, Finishes: Place, Time: 11:00:00
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Tredagers 2016 XO XC 38 15403 Stein Ødegård 0.9355 11:00:00 12.18.00 1:18:00 1:12:58 1.0
2 Tredagers 2016 Wasabi First 35 13990 Henning Føsker 0.9278 11:00:00 12.22.07 1:22:07 1:16:11 2.0
3 Tredagers 2016 Morild Elan 37 11956 Olav Mork Bjørnås 0.9586 11:00:00 12.21.21 1:21:21 1:17:59 3.0
4 Tredagers 2016 Carmencita Bavaria 37 cr 11841 Svein Søderlund 0.913 11:00:00 12.26.00 1:26:00 1:18:31 4.0
5 Tredagers 2016 LeMer Bavaria 37 cr 13868 Rune Wallner 0.913 11:00:00 12.26.26 1:26:26 1:18:55 5.0
6 Tredagers 2016 Xmeralda II XC 42 14939 Colin Bevan 0.955 11:00:00 12.23.35 1:23:35 1:19:49 6.0
7 Tredagers 2016 BaseCamp Bavaria 40 cr 13052 Sigurd Parmann 0.925 11:00:00 12.29.00 1:29:00 1:22:20 7.0
8 Tredagers 2016 X Red Dingo X-yacht 342 9282 Line Katrin Rødseth 0.8980 11:00:00 12.31.55 1:31:55 1:22:32 8.0
9 Tredagers 2016 Francine Wauquiez Pilot Saloon 47 11716 Trygve Thøgersen 0.930 11:00:00 12.29.45 1:29:45 1:23:28 9.0
10 Tredagers 2016 Milla Delphia 37 14568 Rune Holte 0.925 11:00:00 12.40.00 1:40:00 1:32:30 10.0
11 Tredagers 2016 Capella Sun Odyssey 409 14848 Tore Kristiansen 0.938 11:00:00 12.45.18 1:45:18 1:38:46 11.0
12 Tredagers 2016 Fri Jeanneau SU 35 11180 Lars Sørbø 0.928 11:00:00 DNS 14.0
12 Tredagers 2016 Carpe Diem Hanse 400 15069 HaraldWetlesen 1.025 DNS 14.0

Race 4

Start: Start 4, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Tredagers 2016 Wasabi First 35 13990 Henning Føsker 0.9278 12.22.07 13.20.30 0.58.23 0.54.10 1.0
2 Tredagers 2016 BaseCamp Bavaria 40 cr 13052 Sigurd Parmann 0.925 12.29.00 13.29.00 1.00.00 0.55.30 2.0
3 Tredagers 2016 Xmeralda II XC 42 14939 Colin Bevan 0.955 12.23.35 13.21.55 0.58.20 0.55.43 3.0
4 Tredagers 2016 Milla Delphia 37 14568 Rune Holte 0.925 12.40.00 13.43.06 1.03.06 0.58.22 4.0
5 Tredagers 2016 Francine Wauquiez Pilot Saloon 47 11716 Trygve Thøgersen 0.930 12.29.45 13.33.08 1.03.23 0.58.57 5.0
6 Tredagers 2016 Morild Elan 37 11956 Olav Mork Bjørnås 0.9586 12.21.21 13.23.00 1.01.39 0.59.06 6.0
7 Tredagers 2016 XO XC 38 15403 Stein Ødegård 0.9355 12.18.00 13.21.15 1.03.15 0.59.10 7.0
8 Tredagers 2016 LeMer Bavaria 37 cr 13868 Rune Wallner 0.913 12.26.26 13.32.18 1.05.52 1.00.08 8.0
9 Tredagers 2016 Carmencita Bavaria 37 cr 11841 Svein Søderlund 0.913 12.26.00 13.32.40 1.06.40 1.00.52 9.0
10 Tredagers 2016 X Red Dingo X-yacht 342 9282 Line Katrin Rødseth 0.8980 12.31.55 13.42.06 1.10.11 1.03.01 10.0
11 Tredagers 2016 Capella Sun Odyssey 409 14848 Tore Kristiansen 0.938 12.45.18 13.57.10 1.11.52 1.07.25 11.0
12 Tredagers 2016 Fri Jeanneau SU 35 11180 Lars Sørbø 0.928 DNS 14.0
12 Tredagers 2016 Carpe Diem Hanse 400 15069 HaraldWetlesen 1.025 DNS 14.0

Race 5

Start: Race 5, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Tredagers 2016 Francine Wauquiez Pilot Saloon 47 11716 Trygve Thøgersen 0.930 13.33.08 13.59.19 0.26.11 0.24.21 1.0
2 Tredagers 2016 BaseCamp Bavaria 40 cr 13052 Sigurd Parmann 0.925 13.29.00 13.56.00 0.27.00 0.24.59 2.0
3 Tredagers 2016 Morild Elan 37 11956 Olav Mork Bjørnås 0.9586 13.23.00 13.50.10 0.27.10 0.26.03 3.0
4 Tredagers 2016 Xmeralda II XC 42 14939 Colin Bevan 0.955 13.21.55 13.49.14 0.27.19 0.26.05 4.0
5 Tredagers 2016 XO XC 38 15403 Stein Ødegård 0.9355 13.21.15 13.49.10 0.27.55 0.26.07 5.0
6 Tredagers 2016 LeMer Bavaria 37 cr 13868 Rune Wallner 0.913 13.32.18 14.01.00 0.28.42 0.26.12 6.0
7 Tredagers 2016 Carmencita Bavaria 37 cr 11841 Svein Søderlund 0.913 13.32.40 14.02.00 0.29.20 0.26.47 7.0
8 Tredagers 2016 Wasabi First 35 13990 Henning Føsker 0.9278 13.20.30 13.49.28 0.28.58 0.26.53 8.0
9 Tredagers 2016 X Red Dingo X-yacht 342 9282 Line Katrin Rødseth 0.8980 13.42.06 14.30.50 0.48.44 0.43.46 9.0
10 Tredagers 2016 Milla Delphia 37 14568 Rune Holte 0.925 13.43.06 14.31.50 0.48.44 0.45.05 10.0
11 Tredagers 2016 Capella Sun Odyssey 409 14848 Tore Kristiansen 0.938 13.27.10 14.30.12 1.03.02 0.59.08 11.0
12 Tredagers 2016 Fri Jeanneau SU 35 11180 Lars Sørbø 0.928 DNS 14.0
12 Tredagers 2016 Carpe Diem Hanse 400 15069 HaraldWetlesen 1.025 DNS 14.0

Race 6

Start: Race 6, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Tredagers 2016 Wasabi First 35 13990 Henning Føsker 0.9847 11:00:00 13.28.21 2:28:21 2:26:05 1.0
2 Tredagers 2016 Morild Elan 37 11956 Olav Mork Bjørnås 0.9586 11:00:00 13.42.00 2:42:00 2:35:18 2.0
3 Tredagers 2016 Xmeralda II XC 42 14939 Colin Bevan 0.9515 11:00:00 13.43.15 2:43:15 2:35:20 3.0
4 Tredagers 2016 X Red Dingo X-yacht 342 9282 Line Katrin Rødseth 0.8980 11:00:00 14.04.00 3:04:00 2:45:14 4.0
5 Tredagers 2016 Carmencita Bavaria 37 cr 11841 Svein Søderlund 0.929 11:00:00 13.59.00 2:59:00 2:46:17 5.0
6 Tredagers 2016 Francine Wauquiez Pilot Saloon 47 11716 Trygve Thøgersen 0.930 11:00:00 14.08.00 3:08:00 2:54:50 6.0
7 Tredagers 2016 LeMer Bavaria 37 cr 13868 Rune Wallner 0.913 11:00:00 14.29.00 3:29:00 3:10:49 7.0
8 Tredagers 2016 BaseCamp Bavaria 40 cr 13052 Sigurd Parmann 0.925 11:00:00 14.29.00 3:29:00 3:13:20 8.0
9 Tredagers 2016 Milla Delphia 37 14568 Rune Holte 0.929 11:00:00 14.29.00 3:29:00 3:14:10 9.0
10 Tredagers 2016 XO XC 38 15403 Stein Ødegård 0.9355 11:00:00 14.29.00 3:29:00 3:15:31 10.0
11 Tredagers 2016 Capella Sun Odyssey 409 14848 Tore Kristiansen 0.938 11:00:00 14.29.00 3:29:00 3:16:03 11.0
12 Tredagers 2016 Fri Jeanneau SU 35 11180 Lars Sørbø 0.908 DNS 14.0
12 Tredagers 2016 Carpe Diem Hanse 400 15069 HaraldWetlesen 0.9525 DNS 14.0

Race 7

Start: Race 7, Finishes: Place
Rank Fleet Boat Class SailNo Club HelmName CrewName LYS Start Finish Elapsed Corrected Points
1 Tredagers 2016 Wasabi First 35 13990 Henning Føsker 0.9847 13.28.21 16.29.16 3.00.55 2.58.09 1.0
2 Tredagers 2016 Morild Elan 37 11956 Olav Mork Bjørnås 0.9586 13.42.00 16.55.36 3.13.36 3.05.35 2.0
3 Tredagers 2016 Xmeralda II XC 42 14939 Colin Bevan 0.9515 DNF 14.0
3 Tredagers 2016 Francine Wauquiez Pilot Saloon 47 11716 Trygve Thøgersen 0.930 DNF 14.0
3 Tredagers 2016 XO XC 38 15403 Stein Ødegård 0.9355 DNF 14.0
3 Tredagers 2016 BaseCamp Bavaria 40 cr 13052 Sigurd Parmann 0.925 DNF 14.0
3 Tredagers 2016 Carmencita Bavaria 37 cr 11841 Svein Søderlund 0.913 DNF 14.0
3 Tredagers 2016 LeMer Bavaria 37 cr 13868 Rune Wallner 0.913 DNF 14.0
3 Tredagers 2016 X Red Dingo X-yacht 342 9282 Line Katrin Rødseth 0.898 DNF 14.0
3 Tredagers 2016 Milla Delphia 37 14568 Rune Holte 0.929 DNF 14.0
3 Tredagers 2016 Capella Sun Odyssey 409 14848 Tore Kristiansen 0.938 DNF 14.0
3 Tredagers 2016 Fri Jeanneau SU 35 11180 Lars Sørbø 0.908 DNS 14.0
3 Tredagers 2016 Carpe Diem Hanse 400 15069 HaraldWetlesen 0.9525 DNS 14.0

www.nesoddenseilforening.no
regatta@nesodden-seilforening.no

www.nesoddenseilforeining.no
regatta@nesodden-seilforening.no

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com

 

FORFATTER

Rune Wallner

Alle innlegg av: Rune Wallner

Legg igjen en kommentar

Your email address will not be published.