Steilene rundt 2009

150 150 Oyvind D
  • 0

Steilene rundt 2009

Nesodden seilforening – Steilene

Results are final as of 12:42 on May 18, 2009

  • Lys Klasse

    Lys Klasse

    Sailed:1, Discards:0, To count:1, Ratings:LYS, Entries:13, Scoring system:Nesodden sf, LYS+Klasse i mix
    Klasse Nasj Seilnr Plass LYS Skipper Båtnavn Båttype Forening 13.mai Poeng
    Lys NOR 5072 1st 1.16 Per Søderlund Bajazzo V Nessy 94 Nesodden sf 0.75 0.75
    Lys NOR 10107 2nd 1.18 Trond Gundersen Joy Iv First 31.7 Asker 2.00 2.00
    Lys NOR 9282 3rd 1.21 Øyvind Degnes Red Dingo X-342 Nesodden sf 3.00 3.00
    Lys NOR 4395 4th 1.13 Inge Skullerud El Maestro Maestro 31 CR Nesodden sf 12.00 DNF 12.00
    Lys NOR 12081 4th 1.18 Kevin J. Tuttle Nordanatt First 31.7 KNS 12.00 DNF 12.00
    Lys NOR 11858 4th 1.22 Bernt Strand Brage Bavaria 39C Asker 12.00 DNF 12.00
    Lys NOR 12054 4th 1.18 Henno Grenness Bris First 31.7 Nesodden sf 12.00 DNF 12.00
    Lys NOR 11234 4th 1.16 Tormod S. Petersen Vindfang Dehler 29 Nesodden sf 12.00 DNF 12.00
    Lys NOR 9797 4th 1.18 Henning Føsker Pandora First 31.7 Nesodden sf 12.00 DNF 12.00
    Lys GER 4294 4th 1.36 Iver Iversen Tango Mumm 36 Nesodden sf 12.00 DNF 12.00
    Lys NOR 11251 4th 1.24 Terje Nygaard Trigger Dufour 34 Nesodden sf 12.00 DNF 12.00
    Lys NOR 11040 4th 1.34 Bjørn Inge Karlsen Saligheten Salona 40 Nesodden sf 12.00 DNF 12.00
    Lys SWE 8790 13th 1.46 Per Asp Mahogany Hall ILC 40 Nesodden sf 14.00 DNC 14.00

    13.mai – Lys Klasse

    Start:Onsd. 13.mai, Finishes:Finish time, Time:18:55:00, Distance:16 nm
    Klasse Nasj Seilnr Plass LYS Skipper Båtnavn Båttype Forening Start Finish Elapsed Corrected Poeng
    Lys NOR 5072 1 1.16 Per Søderlund Bajazzo V Nessy 94 Nesodden sf 18:55:00 21:54:30 2:59:30 3:28:13 0.75
    Lys NOR 10107 2 1.18 Trond Gundersen Joy Iv First 31.7 Asker 18:55:00 21:52:55 2:57:55 3:29:57 2.00
    Lys NOR 9282 3 1.21 Øyvind Degnes Red Dingo X-342 Nesodden sf 18:55:00 23:25:30 4:30:30 5:27:18 3.00
    Lys NOR 4395 4 1.13 Inge Skullerud El Maestro Maestro 31 CR Nesodden sf DNF 12.00
    Lys NOR 12081 4 1.18 Kevin J. Tuttle Nordanatt First 31.7 KNS DNF 12.00
    Lys NOR 11858 4 1.22 Bernt Strand Brage Bavaria 39C Asker DNF 12.00
    Lys NOR 12054 4 1.18 Henno Grenness Bris First 31.7 Nesodden sf DNF 12.00
    Lys NOR 11234 4 1.16 Tormod S. Petersen Vindfang Dehler 29 Nesodden sf DNF 12.00
    Lys NOR 9797 4 1.18 Henning Føsker Pandora First 31.7 Nesodden sf DNF 12.00
    Lys GER 4294 4 1.36 Iver Iversen Tango Mumm 36 Nesodden sf DNF 12.00
    Lys NOR 11251 4 1.24 Terje Nygaard Trigger Dufour 34 Nesodden sf DNF 12.00
    Lys NOR 11040 4 1.18 Bjørn Inge Karlsen Saligheten Salona 40 Nesodden sf DNF 12.00
    Lys SWE 8790 13 1.46 Per Asp Mahogany Hall ILC 40 Nesodden sf DNC 14.00

    Scoring codes used

    Code Description Points
    DNC Did not come to the starting area 14
    DNF Started but did not finish 12

    http://www.quantumsails.no/
    info@quantumsails.no

    www.nesodden-seilforening.no
    regatta@nesodden-seilforening.no

    Sailwave Scoring Software 1.94 Build 28
    www.sailwave.com

FORFATTER

Oyvind D

Alle innlegg av: Oyvind D

Legg igjen en kommentar

Your email address will not be published.